آموزش خوشنویس و طراحی امضا
شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

حس ممتاز بودن حسی است که همه آدم ها به گونه ای آن را تجربه کرده اند و کمتر کسی است که این حس را دوست نداشته باشد. توانایی کمک به دیگران، ارتباط با آنها و گاهی گشودن مشکلی از آنها را در فرد ایجاد میکند. حال اگر به هنر علاقه مند باشید و خصوصیتی ممتاز داشته باشید این حس و حال در شما دو چندان خواهد بود. یکی از این توانایی های ممتاز خوش نویسی و هنر خوش خطی است که خیلی ها علاقه مند به کسب آن هستند. کسب مهارت های خوش نویسی و زیبایی خط را میتوان با فراگیری روش درست آن و به کار بردن تکنیک های گوناگون بسیار راحت و دلنشین است.

داشتن یک امضا با ساختاری زیبا و متناسب هم مورد دیگری است که مورد توجه افراد مختلف است. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.


آدم ها همیشه برای داشتن مهارت هایی که ندارند تلاش میکنند تا به آنچه که غایت و هدفشان است برسند. خیلی ها از راه های گوناگونی برای رسیدن به هدف خود بهره می گیرند. در مسیر کسب مهارت علاوه بر رسیدن به مقصد ارتقاء از پله ای به پله ای دیگر نیز مورد نظر است. در راه ارتقاء مهارت ها علاوه بر تلاش، دانستن مسیر درست رسیدن نیز بسیار حائز اهمیت است.

برای بهتر شدن و ملحق شدن به زمره بهترین ها در هنر خوشنویسی و زیبا نویسی لازم است تا راه و روش و مسیر درست را یاد بگیریم. برای رسیدن به این مهم پیشنهاد ما استفاده از آموزش های مجازی خط و قلم است. آموزشگاه مجازی (خط و قلم) جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند. همچنین شما میتوانید از آموزش های رایگان کانال تلگرام آموزش خوشنویسی هم استفاده لازم را ببرید.

اگر فرصت آموزش خط به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : پنجشنبه 27 اردیبهشت 1397 | 04:01 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات